tiistai 10. kesäkuuta 2014

SUMMER HEAT 2014




Kesä on jo alkanut ja tänäkin kesänä Summer heat valtaa Vanhanylioppilastalon. Heatit starttaavat tulevana viikonloppuna. Tänäkin vuonna blogini tekee yhteistyötä Summer heatin kanssa. Meikäläisen voi bongata Heateista nyt avajaisviikonloppuna, perjantaina 13.6.2014.
Omien kokemuksieni puolesta voin taata ikimuistoiset ja viihdyttävät kesäbileet!

Nyt haluan tarjota teille kaikille ihanille lukijoilleni mahdollisuuden voittaa Summer heat VIP kortin.
Vip kortilla pääset jonon ohi, saat Ilmaisen sisäänpääsyn koko kesän sekä voit aina ottaa avecin mukaan. Kortilla pääset myös yläkerran VIP-tilaan.

Näin osallistut arvontaan:
1. Tykkää Summer heatista facebookissa.
2. Komentoi nimesi ja sähköpostiosoitteesi.
3. Osallistumis aikaa on lauantaihin asti eli 14.6.2014 klo. 00:00.

Arvon kaksi voittajaa, jotka ilmoitetaan täällä blogissa. Toivottavasti nähdään perjantaina Vanhalla!

32 kommenttia:

  1. Marianna Laitinen marianna.laitinen(@)gmail.com

    VastaaPoista
  2. Summer heatista tykkäilty
    Terkuin, Venla
    venla.riikonen@gmail.com

    Toivottavasti nähdään Vanhalla ;D

    VastaaPoista
  3. Tykätty, eli mukana ollaan, ehdottomasti! ;-)

    Andrea Vainio
    andreavainio@gmail.com

    VastaaPoista
  4. Mukana ;)))

    Jonna Tiihonen

    jonna_1993_@hotmail.com

    VastaaPoista
  5. tykätty, suvi_k_@hotmail.com :)

    VastaaPoista
  6. Nea Vauhkonen

    nea.vauhkonen@gmail.com

    VastaaPoista
  7. Tykätty Facebookissa :)
    Essi Ruotsalainen
    essiwou@hotmail.com

    VastaaPoista
  8. Olivia :)

    olivia.niemi@hotmail.com

    VastaaPoista
  9. Mukana!!
    m.jutta@windowslive.com

    VastaaPoista
  10. Tykätty jo aikoja sitten ! :p
    Henna Saarijärvi
    hesaarijarvi@hotmail.com

    VastaaPoista
  11. Tykätty!
    Jolanda Arela
    jolanda.arela@hotmail.com

    VastaaPoista
  12. Kaisla Koivisto, kkaisku@hotmail.com :-)

    VastaaPoista
  13. Kaisla Koivisto, kkaisku@hotmail.com :-)

    VastaaPoista
  14. Henna Piirainen

    hennp@windowslive.com

    VastaaPoista
  15. Käyty tykkäämässä!

    carita.pietila@hotmail.fi

    VastaaPoista
  16. I'm in :P
    Laura Viik laura_viik@hotmail.com

    VastaaPoista
  17. In!!

    Vivian Rashed
    vivianrashed@hotmail.com

    VastaaPoista
  18. Mukana!
    Elise Tilli
    elise.tilli@hotmail.com

    VastaaPoista
  19. Elli Eskelinen
    elli.eskelinen@hotmail.com

    VastaaPoista
  20. En ookkaa summer heatissa vielä ehtiny käymään vaikka asunkin ihan lähellä!
    - mirkaarina_95@hotmail.com
    - mirka

    VastaaPoista
  21. Mirva Samuelsson
    mirva_s@hotmail.com

    VastaaPoista
  22. Tykätty on!

    Kia Sahlman
    kiia.s@hotmail.com

    VastaaPoista
  23. mukana!
    Paula Laamanen
    paula.pasanen@hotmail.com

    VastaaPoista
  24. Tykätty!
    Julia
    julia.turunen3@luukku.com

    VastaaPoista
  25. Tykätty! :-)
    Aura Ahonen
    aura-96@hotmail.com

    VastaaPoista
  26. Ella Aksentjeff
    ella-@windowslive.com

    VastaaPoista
  27. Sohvi Ylätalo
    sohviylatalo@luukku.com

    VastaaPoista
  28. Tykätty on!:)
    Emilia Rönnberg
    emiliaaronnberg@gmail.com

    VastaaPoista