tiistai 1. lokakuuta 2013

I LOVE ME MESSUT & ARVONTA


Vihdoin pääsen paljastamaan teille, että olen mukana Indiedays inspirationin I love me -kampanjassa. I love me -messut järjestetään 11.10-13.10.2013 Helsingin messukeskuksessa. Sieltä voitte myös bongata mut sunnuntaina 13.10, nimittäin hengailen siellä Bloggers Loungessa ja olisi mahtavaa tavata teitä lukijoita, joten tulkaa rohkeesti vain moikkailemaan mua ja muita bloggareita! Bloggers loungesta ja siellä oleskelevista bloggareista voitte lukea lisää täältä, click!

Teillä on myös mahdollisuus voittaa ilmainen sisäänpääsy I love me-messuille, nimittäin arvon blogissani neljä 2 kpl:tta sisäänpääsypakettia. Voittajat pääsevät osallistumaan messuille haluamanaan ajankohtana ilmoittautumalla Messukeskuksen sisäänkäynnillä.
Täältä voitte katella tarkempia messutietoja, click!

Unohdin eilen kirjottaa tähän, että kommentoikaa tähän postaukseen nimi ja sähköposti, niin olette mukana arvonnassa! Tasaista arpaonnea jokaiselle!


Arvonta päättyy 7.10.2013.

45 kommenttia:

  1. Arvonnassa mukana maijanen01@gmail.com

    VastaaPoista
  2. tuleeko arvonnasta ihan oma postaus vai onks tarkotus ilmottautua tähän postaukseen jos on kiinnostunut? :) itse nääs ainakin olen, oon aina halunnu käydä kaikissa blogi jutuissa, mutta yleensä ne menee päälekäin jollekin muulle. tähän aion tulla! :D

    VastaaPoista
  3. Mukana ! aivemetsaots@hotmail.com

    VastaaPoista
  4. Mukana arvonnassa !:)
    jjenna.jokelainen@hotmail.com

    VastaaPoista
  5. Nimi: Roosa Virtanen
    sähköposti: r-oosa.virtane-n@hotmail.com

    VastaaPoista
  6. Mirva Samuelsson

    mirva_s@hotmail.com

    VastaaPoista
  7. Lotta Tervo
    lottaa.tervo@gmail.com

    VastaaPoista
  8. Ruchi Verma
    ruchiverma@hotmail.com

    VastaaPoista
  9. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  10. Henna Saarijärvi
    hesaarijarvi@hotmail.com

    VastaaPoista
  11. Jenna Kejonen
    shinkairi_@hotmail.com
    :)

    VastaaPoista
  12. Riina Kejonen
    rriiiinas@windowslive.com

    VastaaPoista
  13. mukana!
    Krista Saarinen
    krista.saarinen12@gmail.com

    VastaaPoista
  14. Paulina Putilin
    paulina_putilin@hotmail.com

    VastaaPoista
  15. Paulina Putilin
    paulina_putilin@hotmail.com

    VastaaPoista
  16. Juuli Hietanen
    juuli.hietanen@gmail.com

    VastaaPoista
  17. Johanna Ranta
    johanna__90@suomi24.fi

    VastaaPoista
  18. Siru Hippi
    siru.hippi@hotmail.com

    VastaaPoista
  19. Anna Vuorenmaa
    anna.vuorenmaa@live.fi :)

    VastaaPoista
  20. Paula Väkeväinen
    paula.vakevainen@gmail.com

    VastaaPoista
  21. Paula Väkeväinen
    paula.vakevainen@gmail.com

    VastaaPoista
  22. Sofia Virri
    sofiavirri@gmail.com

    VastaaPoista
  23. Sofia Virri
    sofiavirri@gmail.com

    VastaaPoista
  24. Helmi
    helmivarppee@hotmail.com

    VastaaPoista
  25. Mukaan arvontaan! :)
    Jenny M.
    aamiainenaurajoella@gmail.com

    VastaaPoista
  26. Miranda Stubb
    Miranda_Stubb@hotmail.com

    VastaaPoista
  27. Emilia Ellonen

    emilia.ellonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  28. Ida Ruotsalainen
    ida.ruotsalainen1@gmail.com

    VastaaPoista
  29. Olisipa kiva päästä!

    pienempi@gmail.com

    VastaaPoista
  30. Miisa Kunttu

    miisa.kunttu@gmail.com

    VastaaPoista
  31. Tiina Sultsi

    tiinasultsi@hotmail.com

    VastaaPoista
  32. Tiina Sultsi

    tiinasultsi@hotmail.com

    VastaaPoista